HAKKIMIZDA

İMALAT ÇEŞİTLERİMİZ * Her çeşit oto radyatör ve kaloriferleri * Ziraat makinaları radyatörleri (Traktör-biçerdöver) * İş makinaları radyatörleri (Bakır,çelik,zırhlı bakır) * Sabit tesis radyatörleri (jenaratör,kompresör,su pompası) * Basınçlı yag ve hava (intercooller) radyatörleri * Beton mikser pompaları vb araçlar için basınca dayanıklıradyatörler * Tekstil ve Boya sanayi için basınçlı buhar radyatörleri * Oto klima radyatörleri * Kabinli oto kalorifer radyatörleri Süzer Radyatör sogutma ve ısıtma sistemlerinde kullanılan radyatörleri her türlü değişkeni göz önüne alarak projelendiren bir firmadır.Ayrıca özel ihtiyaçlar için ısıtma , soğutma sistemlerini hazırlamaktadır.İş makinalarına ek olarak diğer araçlara kadar teorik ve pratik bilgisiyle sizlere hizmet veren deneyimli bir ekibe sahiptir.

oto radyatör, oto radyatör, intercooler radyatörleri, iş makinası radyatörleri, tır radyatörleri, alüminyum radyatörler, after cooler soğutucuları, alüminyum yağ soğutucuları, ilave kaloriferler, klima radyatörleri, jeneratör radyatörleri, çorum kaloriferleri, water radiators, oil cooling radiators, forklift alüminyum radyatörleri, intercooler pictures, radiators & intercooler pictures, klima evapatörleri, plastik radyatör tamiri, ucuz oto radyatörleri, otobüs radyatörleri, man fortuna yağ radyatörü, kale radyatör satışı

Süzersan Radyatör

Rasa radyatör Behr,Kale ,Nissens,Valeo,Armor,Pano,Yetsan ,Oris,Radyatör satışı üç şube üzerinden tüm Türkiyeye satışımız vardır.

Radyatör mü arıyorsunuz kaliteli ve hesaplı ürünleri sitemizden güvenli olarak alabilir dilerseniz İstanbul,Gebze veya çorlu şubemizde radyatörünüzü aracınıza montajını yaptırabilirsiniz.

İstanbul Merkez

Szr Süzersan Radyatör

Süzer Radyatör
Tel: +90 505 115 30 94
Email: info@suzerradyator.com.tr

Gebze Süzer Radyatör

Süzersan Gebze

Gebze Şubemiz
Tel: 0262 6442792
Email: info@suzerradyator.com.tr

Çorlu Süzer Radyatör

Süzersan Çorlu

Çorlu Şubemiz
Tel: 0282 6732854
Email: info@suzerradyator.com.tr

HAKKIMIZDA

Tır ,kamyon,forklift,işmakinası radyatör satışı ve tamiri yapmaktayız Radyatör Tamiri ,İntercool,İntercooler Tamiri Her Türlü Kaynak işi İş makinaları Tır Otobüs Forklift gibi araçların Radyatör intercool ve depo kaynak işlerini yapmaktayız..

Süzersan Radyatör
Tel: +90 505 115 30 94
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi 7.Ada No: 30-32
ikitelli / İstanbul

Radyatör Satış ve Radyatör tamiri yakıt deposu satışı ,Yakıt deposu tamiri,Yakıt deposu kaynak ,Yakıt deposu parçaları iş ve işlmelerini yapmaktayız.

Klima Radyatörü ,Esanjör,Hava soğutmalı kondenser, soğuk oda evaporatörü, Radyatör, Eşanjör, ısıtma Klima kondenseri, klima evaporatörü, Klima condenser ve evaporatörü

Radyatör tamiratıyla başladığımız işimizde büyeyerek üç şube sayısına ulaştık . Radyatör tamirinde edindiğimiz  tecrübe radyatör satışının sadece satış kalemiyle müşteriye yeterli hizmeti vermediği satın alınan ürünlerin satış ve montaj aşamasında  garanti basamaklarında da müşterilerin yanında olmamız gerektiğini gösterdi.

Tecrübelerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla müşterilerimize uşaltrımak vizyonumuzdur

Öncelikli amacımız müşteri memnuniyeti. Her anın nakite işlediği zamanda tecrübeli ekibimizle en hızlı şekilde sizlere hizmet götürmek. Yaşanacak aksaklıkları minimize ederek sizlere vakit kazandırmaktır.

Hızla büyüyerek Türkiyede marka isimler olmak için tüm enerjimizi işimize kanalize ettik sizi de mutlu müşteri ailemiz arasında görmek istiyoruz.

RADYATÖR SATIŞI 75%
RADYATÖR TAMİRİ 90%
İNTERCOOL SATIŞI 85%
İNTERCOOOLER TAMİRİ 70%
YAKIT DEPOSU SATIŞI 100%
YAKIT DEPOSU TAMİRİ 95%

SİZ DE ARACINIZIN HIZLA VE GARANTİLİ YENİLENMESİ İÇİN BİZE KATILIN

Radyatör satışı,Radyatör Tamiri,İntercooler satış ,tamir,İş makinası ,Çekici,Forklift radyatörleri, Bakım onarım satış,

İLETİŞİM

  •  

    İkitelli Organize Sanayi Bölgesi 7.Ada No: 30-32 İkitelli /İstanbul

  •  

    Tel: +905051153094

  •